Polityka prywatności

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgodny na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli zrealizować twojego zamówienia.

Prosimy, abyś pamiętał, że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możesz to zrobić samodzielnie, jak i korzystając z naszej pomocy, której chętnie udzielimy.

Zapewniamy Cię, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy. Wierzymy że zapoznanie się z naszą polityką prywatności pozwoli ci poczuć się bezpiecznie i cieszyć się zakupami w sklepie eSzydłowski.pl

Kto jest administratorem danych osobowych ? 

Administratorem danych osobowych eSzydłowski.pl (dalej Adninistrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

eSzydłowski, Łukasz Szydłowski
ul. Skarbimierz 10,
49-318 Skarbimierz
NIP: 897-167-98-95